Prohlédněte si práce žáků při výtvarné výchově (odkazy: Výstava a Práce 2019)

Výlet do partnerského města Nabburg na Weltwasserwoche (odkaz: WWW)

Seznam přijatých žáků do 1. ročníku školní rok 2019 / 2020

Česko-německé setkání žáků partnerských škol v GHT (odkaz: Setkání)

60 let od otevření školy v Zámeckém parku

Dne 21. září 2018 se uskutečnil „Den otevřených dveří“ pro všechny bývalé žáky, učitele a obyvatele Horšovského Týna a okolí. Prohlídka školy se setkala se značným zájmem.

V rámci oslav se setkali bývalí učitelé školy na neformální schůzce se současnými pedagogy a zaměstnanci školy. I toto posezení s malým pohoštěním se všem líbilo. Prohlédněte si fotografie ze setkání učitelů (odkazy Oslavy 60 a další).

Výběr obědu z nabídky školní jídelny.

Příspěvky jsou přístupnézdePoskytují především obrazový materiál přístupný z odkazů v textu. Detailní informace najdete ve školním časopise (klikněte zde na odkaz  Čtvrté číslo Drbálku 3. 6. 2019).

Nejnovější příspěvky informují o XI. Juniorfestu 2018 (odkaz: Zlatá rafička), výsadbě Lípy republiky ke 100. výročí vzniku našeho státu (odkaz: Lípa), dále o banketu na SOU Domažlice (odkaz: Banket) , ukázce dravců z říše ptáků (odkaz: Dravci)

a Horšovskotýnských sportovních hrách 2018 (zde fotografie v odkazu: Hry).

První den ve škole ve fotografiích prvňáčků (Fotky prvních tříd)

Nově si můžete prohlédnout směrnici k pronájmu školní tělocvičny (Tělocvična).

Seznamte se s fotografiemi ze slavnostního ukončení školního roku 2017 – 2018 (Závěr školního roku).

Přečtěte si aktualizovaný klasifikační řád (klasifikace).

Organizační řád – zahraniční výjezdy (zahraničí ).

Informace o přijímacím řízení na střední školy (odkazy pro kraj a pokyny pro školu).

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2016/2017 je přístupná zde.

Složení  školské rady naší školy po volbách (přečtěte si z odkazu Rada).

Starší příspěvky seznamují v obrazech a fotografiích s výletem 7. B v Praze (viz Praha 2018) a výtvarnými pracemi žáků školy (viz Práce žáků). Další příspěvky stručně informují o akci či události ve škole.

Další příspěvky seznamují s návštěvou SOU v Domažlicích, pana Vágnera u nás, vařením s profesionální kuchařem v Nabburgu, výrobky  žákyň 7. B při Pč, fotkami z únorového lyžařského kurzu, mikulášské nadílky, novými žáky prvních tříd, fotografiemi tříd za minulý školní rok, výtvarnými pracemi žáků II. stupně za školní rok 2016–2017, výletem sedmáků do Prahy, slavnostním ukončením školního roku,  výletem pátých tříd do SRN, exkurzemi do Temelína a Techmánie, projektovým dnem s přáteli z Nabburgu, banketem osmáků v Domažlicích, videem z udílení plakety Brückenbauer / Stavitel mostů 2017.

Můžete si prohlédnout fotky k těmto událostem (odkazy v textu příspěvků).

Kdokoliv z učitelů, žáků, rodičů i veřejnosti může odeslat další příspěvek nebo přidat komentář. Děkujeme.