ZŠ Horšovský Týn ve spolupráci s Policií ČR a MKZ Horšovský Týn srdečně zve

dne 12. června od 17 h do kina v Horšovském Týně

rodiče i ostatní zájemce z řad veřejnosti na přednášku:

„Skutečně víte, co dělá vaše dítě na internetu a že není v nebezpečí?“

Kriminalisté, kteří se zabývají mravnostní trestnou činností, evidují v poslední době případy, ze kterých je zřejmé, že se výrazně snižuje věková hranice dětí, které jsou oběťmi, výjimkou nejsou případy, kde jsou obětmi děti ve věku již 9 let. Právě sexting – sdílení intimních fotografií, videí nebo zpráv s erotickým obsahem, je u dětí velmi nebezpečným chováním.

Přibližně devadesátiminutovou přednášku povede mimo policejní preventisty i policejní psycholožka a vyšetřovatelka Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, která přiblíží na kazuistikách zmiňovanou problematiku a bude mluvit o případech z našeho kraje. Dozvíte se, kdo se může stát obětí, jaká jsou rizika sextingu a jaká je prevence. Na závěr bude prostor pro dotazy. Přednáška je zdarma.

Kategorie: Nezařazené