Tvůrčí SPOLUPRÁCE PŘI VV

26 Čvn

Prohlédněte si fotografie z výstavy (odkaz: Výstava)

Další výtvarné práce žáků (odkaz: Práce)

Ve dnech 27. 5. – 6. 6. 2019 se v prostorách MKZ Horšovský Týn uskutečnila výstava výtvarných prací žáků naší školy s názvem SPOLU (práce). Stalo se tradicí, již dvanáctiletou, že v závěru školního roku žáci představují veřejnosti výsledky své celoroční práce v hodinách výtvarné výchovy. Po letech, kdy býval malý výstavní sál doslova nabitý více než třemi stovkami výkresů, jsem se letos rozhodla pro komornější verzi. Vybrala jsem za každou třídu II. stupně (+ 4.B) několik větších společných prací – výsledky dlouhodobějších projektů, skupinové práce či společné kompozice. Při jejich vytváření musely děti kromě výtvarného talentu projevit i schopnost spolupracovat, komunikovat, zorganizovat si práci i čas, přizpůsobit se celku. Podle ohlasů se obrázky líbily, výstava byla úspěšná. Všechny vystavené práce v příštím školním roce vyzdobí stěny tříd i školní chodby. Pro ty, kteří výstavu nestihli navštívit, nabízím virtuální prohlídku formou fotografií.