Úkoly pro žáky – 1.ročník

13 Bře

Vážení rodiče, vedení naší školy spustilo tento nový a dobře dostupný komunikační kanál pro rychlou, jednoduchou komunikaci a přenos informací v těchto nelehkých podmínkách. V současné době vám paní učitelky prvních tříd posílají úkoly jednotlivě prostřednictvím emailových adres. Jakmile dojde ke sjednocení učiva a bude možné posílat hromadně za celý ročník, bude veškeré učivo k samostudiu zapisováno na tyto stránky.

Pro práci v prvouce je nutné si vyzvednout pracovní sešit. Nejlépe na začátku týdne v dopoledních hodinách. Eventuálně po osobní telefonické domluvě. Děkujeme za spolupráci a trpělivost s vašimi dětmi. S pozdravem paní učitelky prvňáčků.

Prvouka pro týden od 16.3. str. 46, 47. /někteří již máte/ Pro ty z vás, kteří jste zatím neměli možnost si je dnes ve škole vyzvednout, jsme je uložili do beden v zádveří hlavního vchodu školy. Přístup do tohoto zádveří máte denně v dopoledních hodinách. Pokud někdo nechce, z pochopitelných důvodů, v těchto dnech zbytečně cestovat, stačí, když si příslušnou stránku stáhnete níže.

Prvouka navíc pro ty, kdo chtějí zde:

Práce navíc pro rychlíky zde:

19.3. Dobrý den, níže na stažení další počítání. Třída 1. C dobrovolně, povinné úkoly má stále na svých webových stránkách.

Dále přikládám pracovní list z Čj, doporučuji všem, třída 1. C povinně. Kdo nemá možnost tisku, pracuje jen u počítače a písemné úkoly napíše do sešitu.

Prvouka pro týden od 23. do 29.3. Pracovní sešit str.48. , 49., pro ty z vás, kteří jej stále nemáte u sebe opět níže vkládám ke stažení. Týká se především třídy 1. C a 1. B, třída 1. A dle domluvy s paní třídní učitelkou.

Níže máte k dispozici další možné texty ke čtení a práci s textem mimo vás slabikář.

A opět pro pilné a práce chtivé děti nějaké to počítání. Dobrovolné.

Prvouka na týden od 31. 3. do 5. 4.: Pracovní sešit str. 50. Pro dobrovolné procvičování vložen pracovní list navíc.

A opět pro pilné k dispozici jiné pracovní listy s počítáním a čtení.

Domácí úkol z ČJ pro 1. C na 31. 3. níže:

Prvouka v týdnu od 6.4. I nadále upozorňujeme, že někteří z vás si stále nevyzvedli pracovní sešit. Máte jej uložen v boxu (krabici) své třídy hned za hlavním vchodem školy. V dopoledních hodinách je vždy otevřeno. Stále dáváme k dispozici ke stažení, ale v sešitě by to bylo lepší.

A opět dobrovolná práce pro pilné a rychlíky:

Koukněte na stránky www.ctedu.cz Jsou tam zajímavá výuková videa na různá témata.