VV 2020: Rok s Vincentem a koronavirem

I v době uzavření školy kvůli pandemii nemoci covid 19 vytvářeli naši žáci pěkné výtvarné práce. Dělo se tak v rámci distanční výtvarné výchovy, kdy děti doma samostatně zpracovávaly zadané náměty nebo tvořily i ve spolupráci s členy své rodiny, jak tomu bylo u velikonočních dekorací. Nejlepší práce z tohoto období si můžete prohlédnout na „virtuálních nástěnkách“ vytvořených ze zaslaných fotografií a skenů.

Další výkresy z uplynulého školního roku najdete v příspěvku. Značná část jich je inspirována osobností a dílem Vincenta van Gogha.  Tomuto slavnému holandskému malíři bude totiž věnována tradiční souhrnná školní výstava v MKZ, která byla z původního květnového termínu přesunuta na začátek ledna 2021. Bude mít název Rok s Vincentem van Goghem a všichni jste na ni už teď srdečně zváni.

                                                                                                                                  Mgr. V. Štípková

Kategorie: Nezařazené