Vážení rodiče,

 vzhledem k šířící se nákaze koronavirem, bychom Vás rádi informovali, jaká opatření naše základní škola přijala. Tuto situaci nebereme na lehkou váhu. Řídíme se aktuálními pokyny MŠMT, které soustavně sledujeme na jejich webových stránkách. Zároveň jsme ve stálém kontaktu s hygienickou stanicí a řídíme se jejich radami a doporučeními.

    Ve škole probíhají každodenní zvýšená hygienická opatření. Při úklidu používáme doporučené dezinfekční prostředky. Na všech toaletách bylo nainstalováno antibakteriální mýdlo a jsou tam jednorázové papírové ručníky. Ve třídách visí informační leták hygienické stanice s informacemi             a radami, jak snížit riziko nakažení. V tomto smyslu jsme všechny naše žáky poučili.

Vás, vážení rodiče, žádáme o maximální součinnost a ohleduplnost. Pokud bude mít Vaše dítě příznaky počínajícího respiračního nemocnění (zvýšená teplota, dýchací obtíže), nechte jej doma a kontaktujte svého lékaře. Dále Vás žádáme, abyste výchovně působili na Vaše děti a poučili je o tom, aby ve škole dbaly na zvýšenou hygienu.

Vedení školy Vám děkuje za spolupráci.

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *