Už celý rok trvá koronavirová pandemie a s ní spojená nepříjemná, ale nezbytná opatření. Už rok se náš život z větší části odehrává na monitorech počítačů a displejích tabletů a mobilních telefonů.

Přes ně komunikujeme, pracujeme, učíme se, sdílíme své zážitky, pocity, úspěchy i neúspěchy. Žáci se nemohou vzdělávat prezenčně, nemohou prožívat všední školní dny, navzájem se setkávat, pochlubit se svými výsledky.

Povedené výtvarné práce našich žáků proto představujeme spolužákům, rodičům, učitelům i veřejnosti touto elektronickou cestou, když nemohou být vyvěšeny na školních nástěnkách a na tradiční jarní výstavě v MKZ.

Podívejte se tedy v galerii, co jsme letos při výtvarné výchově, převážně distanční, kreslili a tvořili, a jak se to dětem povedlo. Za pozornost určitě stojí například nápadité masky, originální mikiny či zdařilé autoportréty.                              

V. Štípková

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *