Základní informace k provozu školy od 12.4.2021

od 12.4. do 16.4.2021 zahájí žáci tříd: III. A, B, C; IV. A, B, C; V. A, B, C

od 19.4. do 23.4.2021 žáci tříd: I. A, B, C; II. A, B, C.

Tato rotace bude probíhat až do odvolání.

Školní stravování — žáci těch tříd, které budou mít podle rotace prezenční výuku ve škole, budou mít automaticky přihlášený oběd ve ŠJ. Ti, kteří oběd chtít nebudou musí si ho sami individuálně odhlásit.

Školní družina — ŠD bude v provozu pro žáky, kteří jsou do ŠD řádně přihlášeni.

Ranní provoz ŠD vzhledem k pravidelnému testování v pondělí a ve čtvrtek – žáci v tyto dny (pondělí a čtvrtek) musejí přijít v doprovodu zákonného zástupce, který vyčká na vyhodnocení testu (cca 20 minut).

Prezenční výuka — ráno (pondělí a čtvrtek) v 7:40 hod. budou žáci čekat před školou na příchod svého třídního učitele (TU), který zajistí odchod žáků do třídy na testování na covid-19 (viz Manuál MŠMT k testování ve školách — příloha). Ostatní dny bude přístup do školy normálně od 7:30 hodin a žáci budou samostatně chodit do svých šaten, kde na ně bude čekat TU. Ve dnech testování žádáme rodiče testovaných žáků, aby byli telefonicky dostupní, pro případ, že jejich dítě bude mít test pozitivní a z tohoto důvodu bude muset bezodkladně opustit školu.

Testování je dle výše uvedeného manuálu pro všechny žáky povinné. Pokud se žák testu nepodrobí, není povolena jeho přítomnost ve škole.

Hygienická opatření — všechna dosavadní hygienická opatření jsou i nadále platná. Žáci jsou povinni po celou dobu pobytu ve škole nosit předepsanou ochranu úst a nosu – chirurgická rouška nebo respirátor.

V případě výskytu příznaků nemoci covid-19 (viz příloha Kontrolní seznam příznaků covid-19 u dětí, žáků a studentů) neposílejte Vaše dítě do školy.

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *