Slavnostní ukončení školního roku 2014–2015

Viz fotogalerie z konce školního roku: Konec školního roku 2014/2015

Pěknou tradicí se stalo setkání žáků, učitelů a rodičů před školou v poslední den školy. Krásné počasí zdobilo i letošní 26. červen. Žáci s kyticemi pro své učitele zaplnili asfalt pod schody na prostranství před hlavním vchodem a těšili se na vyhlášení sportovních výsledků z minulých dnů.

Nejlepším žákům tříd vybraným třídními učiteli za práci za celý rok byly předány zajímavé knihy. Jednalo se o tyto chlapce a dívky: Viktorii Milerovou, Jana Herziga a Natálii Simkovičovou z 1. tříd, Ondřeje Řezáčka, Petra Čápa, Natálii Komárkovou z 2. tříd, Michalu Seberovou, Šárku Ježdíkovou z 3. tříd, Elišku Jeřábkovou, Marka Šinála, Jana Svojanovského ze 4. tříd, Jakuba Frouze, Kamilu Plachou a lukáše Sladkého z 5. tříd.

Na druhém stupni si mohou novou knihu přečíst další žáci: Jiřina Šmídová, Daniela Findriková, Veronika Volzknechtová (6), Eliška Škopková, Marie Piskláková (7), Nikola Skorková, Václava Baláková (8), Václav Mothejzík a petra Lindauerová (9).

Věcný dar a zvláštní ocenění dostali Karolína Volfíková (9. B) za reprezentaci školy a práci v redakci školního časopisu a Miloš Fiala (7. A) za reprezentaci školy a dosažení 4. místa v celostátní soutěži Eurorebus.